לחץ פעמיים לעריכת הטקסט

תקנון

הקדמה:


 1. אתר האינטרנט WWW.SUPERBATH.CO.IL משמש כאתר מכירות אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי ציבור גולשי האינטרנט במדינת ישראל
 2. באתר זה רשאים להשתמש מבוגרים בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים בישראל, ואשר ברשותם כרטיס אשראי ישראלי בתוקף
 3. גלישה באתר האינטרנט ו\או רכישת המוצרים המוצעים למכירה בו ו\או רכישה באמצעות מכשיר הטלפון מהווים את הסכמת המשתמש לנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר

מכירות:


 1. אתר האינטרנט WWW.SUPERBATH.CO.IL (להלן,החנות) מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים באמצעות החנות , בדרך קלה ,פשוטה ומהירה

שיטת המכירה בחנות:


 במכירה בחנות מוצעים מוצרים אשר מחירם ידוע מראש.

הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:

 1. החנות מציגה רשמית מוצרים לרבות כל הפרטים אודות למורצ המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש. החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת. המכירה הינה בהתאם למלאי.
 2. על מנת לרכוש מוצרים באתר, יש למסור את פרטי כרטיס האשראי בדף התשלום המאובטח
 3. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה באמצעות דוא"ל של הרוכש\ת בתוך 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה ו\או טלפונית (במקרה ולרוכש אין כתובת דוא"ל) , ובכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת תהליך המכירה. במידה והמוצר אינו קיים במלאי, תודיעה החנות ללקוח בתוך יום עסקים אחד וזה יהיה רשאי לבטל את העסקה או לרכוש מוצר חלופי

ביטול עסקה:


 1. הלקוח\ה רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות החוק להגנת הצרכן התשמ"א 1981.
 2. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או החשובנית, לפי המאוחר מבינהם.
 3. בעת ביטול עסקה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוז, כפסו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול של 5% מסכום העסקה או 100 ש"ח , הנמוך מבינהם. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן. ארונות אמבטיה אשר מיוצרים לפי מידה מיוחדת, איהם ניתנים לביטול או לשינוי לאחר אישור ההזמנה.
 4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול , כפסו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטוח, והמוצר יוחזר על חשבון החברה.
 5. המוצר יוחזר באריזתו המקורית
 6. בעת ביטול עסקה או החלפה, הלקוח יחזיר את המוצר למחסן ביבנה . בעת ביטול עסקה החברה תזכה עבור המוצר בלבד ללא דמי משלוח. 
 7. לחברה הזכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר
 8. סייגים לביטול זכות: לא ניתן לבטל רכישה במקרה של רכישת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח לרבות מקלחונים לפי מידה, ארונות אמבטיה לפי מידה וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול אשר הצרכן פתח את אריזתם המקורית
 9. אספקת ארונות אמבטיה: יש לשים לב שלא ניתן לקבל זיכוי או להחזיר ארון אמבטיה לאחר התקנתו . חשוב מאוד לבדוק את המוצר לפני התקנה. 
 10. התקנת ארונות אמבטיה הינה באחריותו של המתקין המבצע בלבד
 11. הזמנה שבוטלה על ידי הלקוח ובוצעה בכרטיס אשראי תחוייב בדמי עמלת ביטול עסקה על פי חוק.

אספקת המוצר:


 1. החנות ו\או הספקים ידאגו לאספקת המוצר או השירות שנרכש באתר, פרט למקלחונים, לכתובת שהוקלדה בדף הרכישה, תוך 10 ימי עסקים ממועד הרכישה, אלא אם צויין אחרת בעמוד המוצר. מקלחונים יסופקו לביתו של הלקוח תוך 21 ימי עסקים מרגע מדידת המקלחון בבית הלקוח, פרט לאיזורים חריגים(דרום לבאר שבע, צפונית לכינרת ורמת הגולן, מעבר לקו הירוק), בהם יסופק המקלחון תוך 28 ימי עסקים. אספקת מקלחונים תעשה בתאום מראש בין הלקוח למתקין.
 2. החנות ו\או הספקים יפעלו בכדי לספק את המוצרים הנקובים בדף המכירות , וזאת בכפוף לתשלום מלא בכרטיס אשראי. החנות ו\או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים: כח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה,מצב חירום ונזקי טבע, שביתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו\או הובלת המוצרים, כל סיבה שאינה בשליטת החברה
 3. באזורים המוגבלים לגישה , מבחינה בטחנית, החנות ו\או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח
 4. זמני אספקת המוצרים ו\או השירותים המצויינים בדף המכירה מתייחסים רק ימי עסקים: א'-ה', לא כולל ערבי חג וימי חג.
 5. אין אספקת מוצרים לאזורים ( דרום לשדרות,דרום לבאר שבע , אילת ,דימונה ,צפונית לכינרת ורמת הגולן, אזור קריית שמונה ,גליל תחתון, קריות ,אזור בית שאן,אזור לכיש ,מטה בנימין,מעבר לקו הירוק) החנות תיהיה רשאית לספק את המוצרים במקום סמוך ומקובל זאת בתאום מראש עם הלקוח.
 6. ארונות בייצור מיוחד\ מקלחונים בייצור מיוחד \ מוצרים שאינם מוצרי מדף ,יסופקו ללקוח עד 21 ימי עבודה, אין אפשרות להחזירם\ להחליפם.
 7. החברה לא תוכל להענות לתלונות לאחר התקנת המוצרים. 
 8. אין אחריות על שבר \ קילוף מראות , אסלות . על הלקוח לבדוק שבר או קילוף לפני התקנת המוצר. 
 9. אחריות על הברזים ניתנת ע"י חברת הברזים בלבד ולא על ידי האתר.
 10. אחריות הפחים הינה חצי שנה בלבד על המנגנון בלבד, אין אחריות על שבר או מכה . במקרה של תקלה בזמן אחריות הפחים יש להגיע לחנות בתיאום מראש או לשלוח במשלוח לחנות ברחובות. 
 11. לא יתקבל מוצר בחזרה ללא אריזתו המקורית.
 12. אחריות ארונות האמבטיה בהתניית התקנה של מתקין מורשה מחברת סופר באט עד שנה בלבד. לא תינתן אחריות עקב פגיעה בארון הנגרם מנזקי מים או פגם כתוצאה ממכה או שבר .האחריות שניתנת על התקנה של ארון  על פרזול הארון בלבד.


 1. הובלה והתקנת ארונות אמבטיה:

  מחיר הובלה והתקנת ארון אמבטיה: עד 100 ס"מ 350 ש"ח ישירות למתקין ( תוספת סבלות מעל קומה 1 (ללא מעלית) - ישולם 50 ש"ח לקומה )

  מחיר התקנת ארון אמבטיה אינו כולל התקנת ברז - ניתן לתאם עם מתקין הארונות את תוספת התקנת הברז מראש 

  מחיר התקנת ארון אמבטיה אינו כולל פירוק הארון\ כיור


אבטחת מידע ופרטיות בחנות האינטרנטית:


החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוח הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לממש את רכישת המוצר.

logo בניית אתרים